Nasze produkty

O naszych produktach

Dlaczego w każdym naszym produkcie znajdziesz cząstkę serca naszych pracowników? Ponieważ w MARO HOME pracuje zespół, który z pasją szyje piękne rzeczy, a ponadto przestrzegają czterech zasad:

 1. MADE IN POLAND
  Koncepcja MARO HOME zrodziła się w Polsce i trwa w Polsce. Wierzymy, że każdy jest odpowiedzialny za środowisko i świat w jakim żyjemy. Dlatego oferujemy produkty gruntownie przetestowane pod kątem używalności i trwałości.
 2. Tylko naturalne tkaniny
  W pościeli spędzamy dużą część swojego życia więc wybór tkanin nie może być przypadkowy. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który oznacza, że tkanina została przebadana pod kątem ponad stu parametrów istotnych dla zdrowia użytkownika i jest bezpieczna nawet dla najmłodszych.
 3. Bezpieczne farby i nici
  Podczas tworzenia naszych produktów dbamy o to, aby barwniki i nici również były certyfikowane i bezpieczne dla Twojego zdrowia. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy znają pochodzenie swoich produktów.
 4. Jakość, jakość i i jeszcze raz personalizacja
  W codziennej pracy MARO HOME priorytetem jest jakość i zadowolenie każdego klienta. Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na tle innych, abyś mógł cieszyć się nimi przez lata. Pilnujemy, aby każdy nasz komplet był uszyty z najwyższą starannością i dokładnością.

Our Major Clients

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


Attorneys

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.